پیش بینی قیمت مسکن

سونامي مسكن هنوز به راه نيافتاده است !

سونامي زوج‌هاي جوان بازار مسكن را به هم مي‌ريزد رييس انجمن انبوه سازان مسكن و ساختمان گفت: براساس تركيب جمعيتي جوان در كشور مي توان گفت بين سال ۱۳۹۵ تا ۱۴۰۵ اوج نياز كشور از نظر تامين مسكن است زيرا اين جوانان به مرحله ازدواج مي رسند.

مجتبي بيگدلي با بيان اين مطلب توضيح داد: سالي يك ميليون ازدواج در كشور انجام مي شود و در مقابل سالانه ۳۰ درصد به طلاق مي انجامد كه اين يعني بخش مهمي از افرادي كه طلاق مي گيرند به مسكن نياز دارند و معمولا كمتر از ۵ درصد اين افراد به خانه پدري باز مي گردند بنابراين بايد بر نياز سالانه يك ميليون مسكن در كشور نيز ۸۰۰هزار (با احتساب تمايل زندگي مجردي مردان و زنان طلاق گرفته) نياز جديد را به بازار اضافه كرد.

وي ادامه داد: در خوشبينانه ترين حالت اگر همان نياز سالانه يك ميليون مسكن را در نظر بگيريم بايد گفت اكنون شاهد هيچ گونه توازني ميان عرضه و تقاضا در كشور نيستيم.

وي تاكيد كرد: بزرگترين خط پيشران اقتصادي كشور را بايد صنعت مسكن و ساختمان دانست زيرا صنعت مسكن يعني ۱۲۰۰ گروه شغلي، يعني پويايي صنعت فولاد و سيمان، آجر، گچ و…، ساخت يك ميليون مسكن يعني توليد و فروش يك ميليون يخچال و تلويزيون و انواع لوازم خانگي و ميليون ها متر مربع فرش؛ بنابراين بايد گفت صنعت مسكن،‌پيشران اقتصاد است.

درباره ما

گروه مشاورین سازه مسکن پویا از سال 1386 با مدیریت آقای دکتر محمد توسلیان فعالیت رسمی خود را آغاز ودر سال 1393 با تشکیل گروهی کارامد فعالیت خود را در عرصه مشاوره و ساخت و ساز و همچنین مشاوره حقوقی در زمینه ملک و ساخت و ساز تکمیل کرد. فعالیت متمرکز در منطقه 6 و 20 و مخصوصا منطقه 11 تهران و فعالیت گسترده در استان مازندران و استان قزوین

تماس با ما

خیابان ولیعصر امیریه ابتدای مدرس ساختمان مدرس پلاک 8 واحد7  (شرکت مهندسی و حقوقی و دفتر مرکزی )

 تماس: 55398868 - 553877450 - 55389416

همراه: 09122570086

خیابان ولیعصر ایستگام مدرس پلاک 503 ( دفتر فروش املاک )

55474300 - 55377659

دسترسی سریع